Sony

Вперше з 2017 року компанія Sony зафіксувала прибуток з мобільного підрозділу, але є нюанс
29 квіт
18:04
Слідом за Microsoft, Apple і LG, компанія Sony опублікувала дані про виручку свого мобільного підрозділу за 2020-й фінансовий рік, який закінчився 31 березня. З цієї інформації слідує, що компанія нарешті отримала прибуток, якого не мала аж з 2017 року.
Sony розблокує для PlayStation 5 можливість встановлення додаткового SSD: коли це станеться
28 лют
16:04
Японський відділ видання Bloomberg з посиланням на свої джерела у компанії Sony Interactive Entertainment повідомив, що компанія планує цього літа додати можливість встановлювати сторонні твердотільні накопичувачі (SSD) у PlayStation 5 для розширення місткості сховища.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.