Швидше за все, випуск цих навушників обумовлений відмовою компанії від 3,5-міліметрового порту у флагманських Xperia XZ2. Хоча гарнітура і підтримує всі інші моделі смартфонів, які оснащені двостороннім роз’ємом. Навушники випускатимуться в двох кольорових рішеннях: чорному та блискучо бежевому.

Читайте також: Sony презентувала смартфон з подвійною камерою Xperia XZ2 Premium: огляд, характеристики, ціна

Гарнітура 2-way Style USB Audio & Bluetooth Headset SBH90C дає змогу слухати музику з вільними руками. Її зручно носити на шиї, а завдяки магнітам у вушних вкладках кабель не заплутується.

Sony SBH90C
Нову дворежимну аудіогарнітуру можна підключати через роз'єм USB Type-C

Новинка дозволяє слухати музику в якості Hi-Res Audio, підключивши гарнітуру до пристрою за допомогою кабелю USB Type-C, завдяки прямому цифровому виходу USB. Динамічні випромінювачі в корпусі підтримують технологію Hi-Res Audio, забезпечуючи високу чутливість у широкому діапазоні частот. Аудіосигнал відтворюється чітко та якісно завдяки технології цифро-аналогового перетворення.

Sony SBH90C
Навушники Sony SBH90C можна використовувати також як Bluetooth-гарнітуру

Функція Beat Response Control забезпечує глибокі насичені баси. А чотирижильний кабель заземлення з розділеними лівим і правим каналами покращує звучання музики.

Читайте також: ТОП-5 навушників, які можуть підвищити продуктивність на роботі

Більше того, ви можете слухати улюблену музику та водночас заряджати Sony SBH90C за допомогою того ж таки кабелю USB Type-C.

Технічні характеристики Sony SBH90C:

  1. Звук: Hi-Res Audio, імпеданс 22 Ом, частоти 20 Гц – 40 кГц (по дроту) / 20 Гц – 10 кГц (по Bluetooth), 192 кГц / 24 біт (по дроту), спотворення <10%
  2. Bluetooth 4.2, aptX
  3. NFC
  4. Вихід: USB Type-C
  5. Світлодіодний індикатор
  6. Акумулятор: є
  7. Розміри: 105х14,3 міліметрів
  8. Довжина кабелю: 1,1 метра
  9. Вага: 27,2 грама

Ціна Sony SBH90C

Наразі новинку можна придбати на Amazon за 180 фунтів стерлінгів (близько 6 500 гривень). Проте поки невідомо, коли та за якою ціною гарнітура надійде у продаж в Україні.