Про це повідомляє Gearnuke, передає 4pda.

Читайте також: В PlayStation Network з'явиться довгоочікувана функція

Тепер же ЗМІ з ще більшою впевненістю заговорили про те, що PS5 незабаром побачить світ, та ще й з довгоочікуваним поліпшенням.

Документ Remastering by emulation ("Ремастеринг за допомогою емуляції") описує технологію, за допомогою якої текстури низької якості можна буде покращувати для екранів з великою роздільною здатністю.

Видання Gear Nuke зазначає, що опис дуже схожий на функцію забезпечення сумісності, аналогічну Xbox One. Власники приставок Microsoft цінують її в тому числі і за можливість запускати старі ігри на сучасних пристроях, але це, цілком ймовірно, скоро перестане бути конкурентною перевагою.

Sony PlayStation 5
Концепт Sony PlayStation 5

На попередніх консолях Sony така опція, справедливості заради, вже реалізована, однак використовувалася дуже рідко і вибірково: в PS3, наприклад, можна вставити диск PS1 і грати, а ось з PS4 такого трюку не вийде.

Відзначимо, патент був зареєстрований ще в 2016 році, але нещодавно його відновили і опублікували у відкритому доступі. Життєвий цикл PlayStation 4 добігає кінця, а значить зміни, швидше за все, торкнуться вже її наступниці – PS5.

Читайте також: Фанати PlayStation зрадіють: Sony влаштувала великий розпродаж

Про неї, нагадаємо, поки що ходять дуже суперечливі чутки. Частина розробників стверджує, що ще нічого не чула про нову консоль, а деякі журналісти, навпаки, розповідають про розсилку комплекту для розробки.

AMD теж підливає масла в вогонь: Ліза Су – керівник корпорації – нещодавно зронила пару слів про те, що її компанія працює над "секретними інгредієнтами" для Microsoft і Sony. Про що саме йшлося – загадка, над якою геймерам належить битися до появи офіційних анонсів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно