Як повідомляє 4PDA, на сторінках японського ресурсу Esato з'явилося схематичне зображення неанонсованого смартфона Sony Xperia 4.

Читайте також: Як виглядає український користувач смартфонів Sony: інтерв'ю з головою компанії в Україні

Що відомо про Sony Xperia 4? За словами автора публікації, майбутня новинка обзаведеться "кінематографічним" дисплеєм 21: 9 і за шириною курпусу відповідатиме смартфонам лінійки Compact, які зняли з виробництва.

Sony Xperia 4
Sony планує представити смартфон Xperia 4

Імовірно, пристрій в порівняно тонкому (8,3 міліметра) корпусі позбудеться 3,5-мміліметрового аудіороз'єму, буде працювати на базі процесора Snapdragon 710 і представлять його лише для внутрішнього японського ринку. Детальні специфікації і терміни релізу Sony Xperia 4 не називаються.

Чому Sony зняла з виробництва лінійку Compact? Зауважимо, компанія Sony вирішила відмовитися від компактної лінійки смартфонів через те, що вони не користуються популярністю серед користувачів.

Ми дуже довго залишалися з Compact через простоту його використання. Завжди є місце для різних розмірів, але люди хочуть набагато більше простору для контенту,
– підкреслив віце-президент Sony Mobile з маркетингу Дон Меса.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно