Як повідомляє 24 канал, причиною змін представники вендора назвали той факт, що сьогодні Sony – це багатонаціональна компанія з десятками філій в різних країнах по всьому світу, а також широким асортиментом продукції.

Цікаво Український ІТ-гігант Еvo.business назавжди переводить своїх працівників на віддалену роботу

Для чого Sony змінює ім'я

Завдяки використанню нового імені Sony Group з квітня 2021 року корпорація, як очікується, зможе збільшити свій вплив у сфері фінансових послуг та інших галузях.

"Ми прийняли рішення про перейменування компанії в Sony Group, оскільки хочемо повноцінно використовувати різноманітність нашого бізнес-портфеля для розвитку бізнесу", – заявив генеральний директор Sony Йошида Кенічіро.

Про зміну назви компанії повідомив китайський підрозділ Sony на своїй сторінці у соцмережі Weibo.


Sony повідомила про зміну назви компанії – вперше за понад 60 років

Якщо пропустили США оголосила Huawei і ZTE загрозами національній безпеці: що загрожує компаніям

Аналітики відзначають, що протягом декількох років інвестори неохоче купували акції компаній, чиї бізнес-напрямки виявлялися занадто диверсифіковані. Але на думку експертів, ситуація з пандемією коронавірусу довела, що диверсифікація у випадку з Sony зіграла бренду на руку.

Однак з фінансами компанії все доволі непогано. Цифрові товари такі як ігри, музика та інші розважальні сервіси можуть задовольнити потреби користувачів, які не виходять з дому і компенсувати спад продажів ґаджетів.