Особливості оновленого інтерфейсу

Дизайн оновленого інтерфейсу зроблений з розрахунком на підтримку 4К-екранів – адже такий розмір стане головною фішкою консолей наступного покоління. Початковий екран забезпечує підтримку такого режиму і буде виглядати ефектніше саме в ньому, повідомляє 24 канал.

Не пропустіть Масштабний розпродаж в PS Store: ігри віддають зі знижками до 85%

Кожен тайтл отримає своєрідний "хаб", який буде враховувати різні активності користувача, новини, доповнення та іншу інформацію. Всі свої ігри можна подивитися в розділі Explore. При цьому інтерфейс буде працювати швидко і плавно, використовуючи SSD і потужний процесор консолі по максимуму. Загалом дизайн схожий на попередню версію користувацького інтерфуйсу, яка використовується у PS4.

Інше важливе оновлення пов'язано з тим, що в ході гри можна відкрити спеціальне меню з підказками, доступне для підписників PS Plus. Воно допоможе з виконанням завдань на рівні і повідомить, якщо геймер пропустив щось цікаве. Короткі ролики допоможуть з проходженням складних моментів.

Демонстрація інтерфейсу користувача PlayStation 5, відео:

Крім того, інтерфейс PlayStation 5 допоможе набагато простіше взаємодіяти з друзями: прямо посеред гри можна відкрити голосовий чат або поділитися вмістом свого екрану з другом. При необхідності зробити це можна відразу з декількома людьми. Зовнішній вигляд інтерфейсу PlayStation 5 наочно продемонстрований в ролику вище.