Спочатку журналісти з посиланнями на власні довірені джерела заявляли, що до кінця 2020 року компанія Sony виготовить 5 мільйонів консолей PlayStation 5, однак зараз за даними Bloomberg Sony збирається подвоїти цю кількість консолей на старті нового покоління.

Не пропустіть Опубліковано перше "живе" фото геймпада PlayStation 5 – він виглядає величезним

Чи можна вірити цим даним

По-перше інформація від Bloomberg майже сходиться з інформацією порталу Nikkei, який раніше розповів, що кількість PS5 виросте з шести до дев'яти мільйонів копій. По-друге варто нагадати, що дебютний тираж PlayStation 4 склав 7,5 мільйона екземплярів. Тому така інформація видається цілком правдивою і швидше за все Sony справді піде на такий крок.

Масове виробництво консолі PlayStation 5 було запущено у червні. Старт продажів запланований на зимові свята 2020 року. Пристрій буде поставлятися в двох варіаціях – з приводом і без нього.

Крім самої консолі компанія Sony випустить також низку аксесуарів для геймерів, які розширюють ігрові можливості консолі:

  • Бездротова гарнітура PULSE 3D з підтримкою 3D-звуку та двома мікрофонами з функцією шумопоглинання.
  • HD-камера з подвійним об'єктивом з роздільною здатністю 1080p для стрімів.
  • ПДК мультимедіа — пульт дистанційного керування з вбудованим мікрофоном для зручної навігації по фільмах і потокових сервісах.
  • Зарядна станція DualSense для зручної зарядки двох бездротових контролерів DualSense.