Як раніше повідомлялося, спершу інсайдери, а потім і сама Sony заявили, що 4 червня пройде конференція, на якій продемонструють ігри для PlayStation 5, оголосять її ціну, а ґеймери ще й сподівалися побачити саму консоль.

Не пропустіть Реліз Valorant: геройський шутер від Riot Games вже отримав патч з новим контентом

На коли перенесли презентацію

Наразі невідомо, однак найближчим часом цього точно не станеться. Компанія заявила, що поточна ситуація, пов'язана з погромами в США, не підходить для свят та розваг, тому цифровий захід відклали на невизначений термін.

Підтримка протестів у США

Компанія Sony почала активно підтримувати протестні рухи повідомленнями з хештегом #BlackLivesMatter і ділитися посиланнями на тему на своїй сторінці у Twitter.

Рух підтримали Naughty Dog та інші студії Sony. Крім цього, Activision відклала нові сезони в Call of Duty: Modern Warfare і Mobile, а Electronic Arts перенесла показ Madden NFL 21. За даними інсайдерів, від цифрових заходів відмовляться й інші компанії.

Цікаво Зустріч навколо багаття: британці проводять наради у грі Red Dead Redemption

Що відомо про протести у США?Протестний рух в Сполучених Штатах почався в кінці травня після того, як афроамериканець Джордж Флойд загинув в процесі затримання поліцейським. Цей випадок став каталізатором для масових заворушень і протестів проти систематичного расизму і жорстокості щодо до темношкірих громадян Сполучених Штатів Америки. Протести переросли у масові погроми внаслідок яких у 40 американських містах ввели комендантську годину. Влада країни залучила Нацгвардію для придушення протестного руху.