Презентація почалася о 23:00 за київським часом. 24 канал переглянув її та зібрав найцікавіші моменти, а PlayStation Україна повідомили нам цікаві деталі про нову консоль компанії.

Корисно Ціна підписки PlayStation Plus для українців змінилася

Дизайн PlayStation 5

Безумовно найголовнішим моментом заходу була презентація самої консолі PlayStation 5. Sony підготувала видовищний відеоанонс нової консолі, який показали перед завершенням онлайн-заходу.

Відео PlayStation 5 и PlayStation 5 Digital Edition

Ключовий момент! Анонсовано дві версії консолі: PlayStation 5 (з приводом) і PlayStation 5 Digital Edition (без приводу).

PlayStation 5 – версія з приводом та цифрова версія приставки без приводу

Варто зазначити, що презентована консоль PlayStation 5 виглядає зовсім не так, як показували витоки.

Аксесуари для PS5

Компанія Sony оголосила про випуск нових аксесуарів для PS5, які розширюють ігрові можливості консолі:

  • Бездротова гарнітура PULSE 3D з підтримкою 3D-звуку та двома мікрофонами з функцією шумопоглинання.
  • HD-камера з подвійним об'єктивом з роздільною здатністю 1080p для стрімів.
  • ПДК мультимедіа — пульт дистанційного керування з вбудованим мікрофоном для зручної навігації по фільмах і потокових сервісах.
  • Зарядна станція DualSense для зручної зарядки двох бездротових контролерів DualSense.

Геймпад DualSense

Геймпад було анонсовано ще у квітні. Його вирізняє просунута тактильна й динамічна віддача курків. На передній панелі кнопку Share змінила нова Create – вона відкриває доступ до нового способу створення ігрового контенту.

У ньому також є вбудовані мікрофони для голосового чату без використання гарнітури. Заряджатися геймпад буде через USB-C.

Відео геймпада DualSense

Головне з презентації

  • Консоль PlayStation 5 вийде у двох версіях – звичайна з дисководом і Digital – без дисковода. Показали не весь дизайн, а лише елементи. Відомо, що колір буде лише білий з синіми вставками.
  • Разом з приставкою у продаж одразу надійдуть аксесуари.
  • Sony анонсувала низку ігор, частина з яких буде доступна на релізі консолі. В ексклюзивну лінійку ігор PS5 увійшли такі заголовки знаменитих серій як Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Gran Turismo 7 і Horizon Forbidden West, а також абсолютно нові ігри від провідних розробників ігрової індустрії.

Цікаво Sony випускатиме PlayStation 5 обмеженим тиражем перший рік – Bloomberg

Технічні характеристики PlayStation 5

Характеристики Playstation 5 були оголошені в ході презентації у березні. PS5 отримала швидкий SSD-диск з моментальною завантаженням ігр та оновлень. Всередині 8-ядерний процесор від AMD на архітектурі Zen2. Пам'яті встановили 16 ГБ стандарту GDDR6. Графіка – на базі AMD RDNA 2 з продуктивністю 10,28 терафлопс.


Технічні характеристики PS5 у порівнянні з PS4

Дата релізу й ціна

З чуток, ігри, куплені на PS4, будуть доступні і на PS5. Реліз очікується в кінці 2020 року. Вартість консолі наразі не оголошена.