Сонце

День Сонця: які небезпеки приховує наше світило
3 трав
14:15
Земля відзначає Всесвітній день Сонця 3 травня. Метою цього свята є пропаганда відновлюваного джерела чистої, сонячної енергії. Проте наше світило може нести нам не лише проміння світла, а й певну небезпеку.
Відео дня: NASA показало зміни на Сонці за останні 10 років
28 чер
18:12
Вже десять років поспіль Обсерваторія сонячної динаміки NASA веде невпинне спостереження за Сонцем. Протягом цього часу вона передавала на Землю фотографії з високою роздільною здатністю. На основі цих знімків дослідники створили відео, на якому можна побачити найбільш важливі події, що відбувалися на Сонці за останнє десятиліття.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.