Фінансова допомога

Важливо iPhone допоможе розпізнавати симптоми коронавірусу за допомогою Siri

"Українським підприємцям зараз надзвичайно важливо згуртуватися, як ми завжди робимо у непрості часи. Ми маємо об’єднатися, аби підтримати медичну систему на усіх рівнях, та допомогти витримати удар і вберегти населення від пандемії чи її наслідків", – зазначив співзасновник та член Ради директорів SoftServe, а також очільник корпоративного Благодійного фонду "Відкриті очі" Тарас Вервега.

Ми зібрали окрему команду людей, яка цільово працює над вивченням ситуації у тих містах, де розміщені наші офіси і вивчає найбільш нагальні потреби, необхідність у медичній техніці, ліках тощо, та спільно з медичними установами визначає найбільш гарячі потреби, на які ми будемо реагувати максимально швидко,
– додав Вервега.


Компанія SoftServe одна з найбільших на українському IT-ринку

Які заходи вже діють в SoftServe

Для запобігання ризику поширення вірусу, а також убезпечення працівників компанії, у компанії вдалися до наступних кроків:

  • Усі офіси та понад 8 тисяч працівників SoftServe працюють у віддаленому режимі: кілька офісів компанії вже закриті на карантин, в інших люди забирають додому комп’ютерне обладнання роботи з дому.
  • Сформовано кризовий комітет, який на постійній основі моніторить ситуацію та приймає необхідні рішення, для убезпечення працівників та адаптацію операційних процесів компанії під нові умови роботи.
  • Повністю скасовано відрядження, працівникам рекомендовано утриматися також від особистих подорожей на час карантину.
  • Встановлено обов’язковий 2-тижневий карантин для усіх працівників, що повернулися з відряджень або приватних подорожей.
  • Компанія відмінила або перевела в онлайн-формат усі зовнішні навчальні події. Усі внутрішні корпоративні навчання, а також наради проходять в онлайн-режимі.
  • Усі курси SoftServe IT Academy, що готують студентів до старту роботи в ІТ, переведені в онлайн-формат.
  • Компанія відкликала та повернула додому до закриття кордонів усіх працівників, які перебували у відрядженнях та відпустках.

Що відомо про SoftServe? Це провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що розташовані у 12 країнах.

Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Що важливо знати про Covid-19 в Україні та світі

Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився практично по всьому світу. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія. Там хворобу виявили в 59 138 людей, а померло від неї 5 476 хворих. На території Україні уже зафіксували 73 лабораторно підтверджених випадків зараження небезпечним вірусом, 3 із них виявилося летальним, окрім того одному пацієнту вдалося вилікуватися від хвороби.


Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Covid‑19 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 14 765 людей, загалом захворіли 341 722 людей (дані станом на ранок 23 березня 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 98 869 людей одужали від коронавірусу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно