Одразу варто звернути увагу, що попри широкий функціонал Nubia Watch коштує вдвічі дешевше ніж базова версія попередньої моделі розумного годинника. Як повідомляє 24 канал, годинник спершу продаватиметься у Китаї.

Цікаво Оголошена дата глобальної версії смартгодинника OPPO Watch

Технічні характеристики Nubia Watch

Новинка оснащена 4,01-дюймовим гнучким OLED-дисплеєм виробництва компанії Visionox, роздільна здатність якого становить 960х192 пікселів. За продуктивність смартгодиника відповідає процесор Qualcomm Snapdragon Wear 2100 та 1 ГБ оперативної пам'яті, а для зберігання файлів передбачено 8 ГБ внутрішньої пам'яті.

Офіційний трейлер Nubia Watch

Дизайн Nubia Watch

Особливістю аксесуара став унікальний дизайн користувальницького інтерфейсу. Розробники також забезпечили ґаджет великою кількістю шпалер з динамічними візуальними ефектами.


Смартгодинник Nubia Watch

Пристрій отримав акумулятор ємністю 420 мАг, що забезпечує до 36 годин автономної роботи при активному використанні, і близько шести днів в режимі очікування, принаймні так обіцяє виробник.

Зв'язок

Розумний годинник оснащений модулями Wi-Fi, Bluetooth і GPS, 4G-модемом і чіпом eSIM для голосових викликів (при сполученні зі смартфоном). Також Nubia Watch можна використовувати в ролі фітнес-браслета – він оснащений вбудованим "медичним" модулем для моніторингу серцевого ритму в реальному часі, має трекер сну і функцію автоматичного відстеження якості тренувань.

Ціна

Nubia Watch вже доступні для попереднього замовлення в чорному, зеленому і червоному корпусах і надійдуть у продаж в Китаї з 5 серпня за ціною 257 доларів (7 111 гривень).