Що відомо про зарядку? Як повідомляє PhoneArena, подробиці про Super Charge Turbo нам ще належить дізнатися, але на даний момент вже відомо, що потужність сумісного зарядного пристрою складе 100 Вт.

Читайте також: В Xiaomi розчарували: смартфон Redmi Note 7 Pro українці не побачать

Згідно з тизерним відеороликом, смартфон з акумулятором ємністю 4000 мАг, який підтримує швидку зарядку, буде заряджатися від такого адаптера з 0% до 50% всього за 7 хвилин, а решту добере за 10 хвилин. Таким чином, повністю зарядити акумулятор від 0% можна буде за 17 хвилин.

Як працює швидка зарядка від Xiaomi – дивіться відео

Який смартфон може отримати підтримку швидкої зарядки? Поки не уточнюється, в якій майбутній моделі смартфона Xiaomi буде вперше реалізована технологія Super Charge Turbo. З новинок, очікуваних в поточному році, найбільш вірогідним кандидатом може стати Mi Mix 4.

Але не виключено, що виробник вирішить почекати до анонсу Mi 10, який відповідно до хронології флагманського сімейства Mi повинен відбутися в кінці зими або навесні наступного року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно