Зокрема, ентузіасти виявили в базі даних Android Open Source Project першу згадку смартфона Google Pixel 4. Коментар до майбутнього патчу для інструменту виявлення помилок пам'яті був залишений співробітником Google, який двічі згадав апарат.

Читайте також: Google припинила продаж популярних смартфонів: деталі

Прямо про існування пристрою джерело не говорить, але не виключено, що прототип для розробників вже тестується інженерами корпорації.

До слова, раніше в мережі з'явилося схематичне креслення Google Pixel 4, яке демонструє варіант дизайну майбутньої новинки.

Що відомо про Google Pixel 4? За попередніми даними, смартфон отримає топовий цьогорічний процесор Snapdragon 855 і 6 ГБ оперативної пам'яті. Швидше за все, новинкка з "коробки" працюватиме на базі операційної системи Android Q, яку пошуковик ще не анонсував.

Коли Google представить Android Q? Очікується, що фінальну версію Android Q представлять ​​на конференції I/O, яку Google планує провести в травні 2019 року, а її розповсюдження серед користувачів пристроїв почнеться у вересні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно