Чим унікальний Vivo APEX 2019

Власне, про його унікальність вже було сказано – пристрій справді не має жодної фізичної кнопки чи роз'ємів. І хоч концепція Vivo APEX 2019 така ж, як у Meizu Zero, та обидва девайси істотно відрізняються.

Читайте також: Президент Xiaomi показав гнучкий смартфон компанії: відео

Динаміки у APEX 2019 "заховали" за допомогою технології Sound On Display, тобто смартфон видає звук за допомогою вібрацій. Ще одна цікава технологія – Fullscreen Fingerprint. Вона дає змогу розблокувати екран за допомогою відбитку, приклавши палець до будь-якого місця на екрані.

Vivo APEX 2019

Vivo APEX 2019 виготовлений за технологією Unibody (з цільного тіла)

Корпус Vivo APEX 2019 виготовлений за технологією Unibody (з цільного тіла). Ззовні здається, що немає ніяких слідів від склеювання. Фізичні кнопки у пристрої замінили сенсорними, які є чутливими до сили натискання.

Інші характеристики Vivo APEX 2019

Основна камера у Vivo APEX 2019 – подвійна вертикальна з роздільною здатністю модулів 12 і 13 Мп.

Серцем новинки стане топовий процесор Qualcomm Snapdragon 855, що працює у парі з 12 ГБ оперативної пам'яті. Також він оснащений модем 5G. Об'єм вбудованої флеш-пам'яті – 256 ГБ.

Vivo APEX 2019

Фізичні кнопки у пристрої замінили сенсорними

Щоправда на презентації показали лише прототип Vivo APEX 2019. Коли з’явиться сам смартфон, а також скільки він буде коштувати – поки не повідомляють.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно