Смартфони

Видали їх негайно: 50 додатків, які дуже швидко розряджають твій смартфон
18 трав
22:57
Ні для кого не секрет, що на автономність твого смартфона впливає активність використання. Експерти ж вирішили полегшити тобі життя, наголосивши на тих додатках, які розряджають твій гаджет. Дізнайся, від яких застосунків слід відмовитися, якщо ти не хочеш постійно носитися з павербенком.
Як прибрати "брову" в iPhone: дизайнер запропонував сміливе рішення
14 трав
18:33
Як тільки не називають блок із фронтальною камерою в iPhone – і монобровою, і просто бровою, і навіть чубом. Ця дизайнерська фішка породила не один жарт і багатьом користувачам дуже не подобається. Тому графічний дизайнер Антоніо де Роса запропонував спосіб прибрати її зі смартфонів Apple. Своє бачення він втілив на реалістичних рендерах.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.