Незважаючи на приналежність до бюджетного сегменту, дисплей Nokia 1 показав хорошу стійкість до подряпин, піддавшись тільки інструменту високої твердості, повідомляє 4PDA. Пошкодити загартоване скло екрану і фронталки канцелярським ножем блогеру не вдалося.

Читайте також: Медалі для Олімпіади 2020 зроблять із використаних смартфонів

Однак модуль основної камери Nokia 1 виявився прикритий полікарбонатною пластиною і легко покрився глибокими подряпинами.

Пластикові кнопки включення і гучності піддалися лезу очікувано легко, як і знімна задня кришка, яка виконана з того ж матеріалу. Рельєфний логотип виробника, зроблений з тонкої фольги, досить просто відокремився від поверхні корпусу.

Випробування Nokia 1 на міцність – дивіться відео

Фірмовий тест екрану запальничкою Nokia 1 пройшов з запасом міцності: навіть після 22 секунд прогріву матриця повернулася в робочий стан. Успішно завершилася і спроба зігнути смартфон – незважаючи на те, що дисплей помітно зігнувся в обидві сторони, тріщин на тачскріні не з'явилося, а геометрія корпусу не порушилася.

По завершенні тестування ґаджет повністю зберіг працездатність і отримав хорошу оцінку автора каналу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно