21 вересня в мережі з'явилися зображення задньої панелі майбутнього Xiaomi Civi 2, який компанія та журналісти назвали "новим найкрасивішим смартфоном компанії". Новим – тому що так казали й про першу модель, яку позиціювали як смартфон найтоншим та найлегшим корпусом та свіжим дизайном. 22 вересня Xiaomi опублікувала фото екрана, який виявився вельми схожим на iPhone 14 Pro.

Цікаво Instagram захистить користувачів від небажаних оголених фотографій

Xiaomi Civi 2

  • Смартфон виконано у так званому "гіперболоїдному дизайні", як це називає сам виробник, тобто з екраном, грані котрого загнуті у боки.
  • У верхній його частині встановлені дві камери, поєднані в продовгуватому вирізі з круглими краями.


Новий тип вирізу під камери у Xiaomi Civi 2 / Фото Xiaomi

  • Згідно з офіційним анонсом, смартфон отримає найпотужнішу фронтальну систему обробки зображень в історії Xiaomi для "створення чудових селфі".
  • Обидва датчики на 32 мегапікселі. Один дозволяє захоплювати зображення з чіткими деталями в умовах низької освітленості, а інший є надширококутною камерою, яка може забезпечити більший кут огляду і вмістити більше людей на селфі.
  • Крім того, Xiaomi також заявила, що Xiaomi Civi 2 буде оснащений унікальним алгоритмом, який дозволить створювати дуже якісні портретні знімки, а ефект розмиття буде значно покращено порівняно з попередником.

Чи буде новий виріз якось підлаштований під інтерфейс, як це зробила Apple зі своїм Dynamic Island, наразі неясно.


Погляд ближче на новий виріз в екрані Xiaomi Civi 2 / Фото Xiaomi

Що стосується інших характеристик смартфона, то Xiaomi Civi 2 буде оснащено такою самою основною камерою, як і флагмани компанії. За чутками, Xiaomi Civi 2 матиме 6,55-дюймовий дисплей Full HD AMOLED з частотою оновлення 120 герців з підтримкою розширеного динамічного діапазону Dolby Vision і підекранний сканер відбитків пальців. Також смартфону приписують технологію швидкого проводового заряджання Xiaomi потужністю 67 ватів. Очікується, що Xiaomi Civi 2 буде оснащено однокристальною системою Snapdragon 7 Gen1.

Новинка знову буде дуже тонкою й легкою: всього 7,23 міліметра та 171,8 грама.

Очікується, що смартфон офіційно представлять 27 вересня на пресконференції.


Задня панель Xiaomi Civi 2 / Фото Xiaomi


​Задня панель Xiaomi Civi 2 / Фото Xiaomi