У моделі Huawei Band 6 анонсовано багато оновлень та поліпшень. Ґаджет підтримує всі основні функції розумних годинників, а понад те має низку технологічних переваг. Розберімося, чим цікавим доповнила нове покоління смартгодинників компанія Huawei.

Дизайн

 • Huawei Band 6 отримав великий 1,47-дюймовий сенсорний AMOLED-дисплей роздільною здатністю 194 × 368 пікселів (щільність 282 пікселі на дюйм).
 • Значно зросла площа екрана відносно корпусу: тепер вона становить аж 64 відсотки.
 • Рамки Huawei Band 6 потоншали до мінімальних 0,75 міліметра.
 • Рівень водонепроникності смартгодинника – 5ATM.
 • Вага – усього 18 грамів.

Крім того, новинка отримала бічну кнопку, яка робить користування пристроєм значно комфортнішим.

Режими

Huawei Band 6 розширює можливості тренувань. Різноманіття вправ та видів фізичної активності дозволить кожному користувачеві підібрати для себе саме ті тренування, які підходять його рівню підготовки та вподобанням.

 • Розумний годинник підтримує 11 професійних режимів тренувань, а також 85 кастомізованих режимів, серед яких заняття фітнесом, ігри з м’ячем і різні види танців.
 • Додано також режим "Скакалка" з функцією підрахунку стрибків, у тому числі кількості послідовно зроблених стрибків.
 • Смартгодинник Huawei має також функцію автоматичного визначення 6 спортивних режимів: біг та ходьба в приміщенні й на вулиці, вправи на еліптичному та гребному тренажерах.
 • Huawei Band 6 окремо фіксує бігову відстань, час, швидкість, темп, спалені калорії, частоту серцевих скорочень і пульсові зони в режимі реального часу й видає детальний звіт щодо тренувань.

Моніторинг здоров'я

Особливо актуальною можливістю смартгодинників сьогодні є моніторинг здоров'я. Huawei Band 6 може визначати рівень насиченості крові киснем. Ця функція загалом не так часто трапляється в ґаджетах, а в пристроях за таку ціну – тим паче.

Також годинник пропонує:

 • відстеження якості сну (TruSleep™ 2.0),
 • контроль рівня стресу (Huawei TruRelax™),
 • цілодобовий моніторинг частоти серцевих скорочень (TruSeen™ 4.0).

Мета цих функцій – точно відстежувати зміни стану здоров’я користувача й надавати поради для поліпшення відповідних параметрів.

Для жінок у Huawei Band 6 представлено функцію моніторингу менструального циклу, яка допомагає стежити за різними важливими параметрами та готуватися до важливих життєвих подій.

Автономність

Автономність

Один із головних козирів Huawei Band 6, заявлених розробниками, – його висока автономність. Смартгодинник може функціонувати до 14 днів на одному заряді, а 5 хвилин підзарядки йому достатньо для того, щоб пропрацювати 2 дні.

Завдяки магнітному зарядному пристрою Huawei Band 6 підтримує функцію швидкої зарядки. А енергоефективний чип та інтелектуальні алгоритми енергозбереження збільшують час користування пристроєм.

Скільки коштує та коли чекати

Huawei Band 6 з’явиться в магазинах з 13 травня. Рекомендована ціна новинки — 1 699 гривень. Проте з 13 до 30 травня діятиме спеціальна пропозиція: Huawei Band 6 можна буде придбати за ціною від 1 444 гривень, а Huawei Watch Fit — від 2 888 гривень.

Ціна