Про це повідомляє 9to5mac.

Читайте також: Хто такий Сундар Пічаї: звичайний індійський хлопчик, який став директором Google

Протягом довгих років в мережі ходили чутки, що Google платить Apple, щоб саме її пошукова система була встановлена ​​за замовчуванням у браузері Safari на мобільних пристроях "яблучної" корпорації. При цьому жодна з компаній ніколи офіційно не говорила про цю співпрацю.

За словами аналітика Рода Холла, цього року Google вже заплатила і заплатить Apple більше 9 мільярдів доларів, щоб та продовжувала використовувати Google стандартним пошуковиком в Safari для iOS. Він упевнений, що в майбутньому ця цифра буде тільки рости. Так, в наступному році Google віддасть конкуренту близько 12 мільярдів доларів.

Партнерство між двома конкурентами пов'язано з тим, що Apple є одним з найбільших каналів збору трафіку для Google. Крім того, це можливість для Google показувати рекламні оголошення мільйонам власників iPhone та iPad, адже саме реклама є основним джерелом прибутку для пошуковика.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно