Журналісти Техно 24 вирішили підібрати для вас найкращі меми, які стосуються скандалу із Huawei.

Читайте також: Флагманську лінійку смартфонів Honor 20 представили офіційно: характеристики і ціна

Нагадаємо, у п'ятницю, 16 травня, президент США підписав указ про заборону використання обладнання китайської компанії Huawei. Вендора звинувачуюють у шпигунстві і у зборі конфіденційних даних за допомогою свого обладнання. Окрім того, американські виробники закликали європейські компанії не співпрацювати з китайським виробником у впровадженні 5G в Європі.

Що відомо про конфлікт Google та Huawei? Одразу після підписання відповідного указу Трампом, про призупинення співпраці із китайською компанією оголосила компанія Google. Зауважимо, пошуковий гігант є постачальником операційної системи Android, тому в майбутньому всі пристрої Huawei не отримають підтримки "зеленого робота" та доступу до фірмових сервісів компанії. Однак, пристрої, які вже перебувають в обігу, не матимуть проблем із оновленням та доступом.

Huawei вже оголосила про розробку власної операційної системи, яка в майбутньому замінить Android. Наразі відомо, що вона розробляється з 2012 року та вже практично готова до масового впровадження. Також відомі ймовірні терміни її запуску: з осені 2019 року.

"Гей, варто було втрачати свою невинність через Huawei p30"

"Коли віддаєш душу дияволу, щоб отримати свій p30, а потім дізнаєшся, що Huawei розірвав стосунки з Google"

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно