Зокрема, він сказав, що служба охорони підприємства буквально не пускає його всередину офісу, про це повідомляє видання ain.ua.

До теми Amazon заплатить сотні тисяч доларів: компанія порушила санкції щодо Криму, Ірану й Сирії

"Це факт рейдерського захоплення управління компанії з боку її другого власника, Григорія Топала. Ми будемо розбиратися в правовому полі, на підставі чого відбувається рейдерське захоплення", – наголосив Зінченко.

Бізнесмен також розповів, що в нього відібрали корпоративні телефони, заблокували рахунки і спробували отримати доступ до персональної пошти.

Причини конфлікту

Як розповіли співробітники компанії, проблеми в Цитрусі між засновниками тривають вже кілька місяців. були навіть використані прослуховування та стеження. Через цей скандал з компанії звільнилось кілька співробітників.

Причиною конфлікту могло стати призначення на посаду CEO Цитрус нового керівника – Вадима Лисюка, який раніше працював в компанії. Два співзасновники не могли дійти спільної згоди щодо функцій нового керівника.

Цікаво Apple відкриває представництво в Україні і набирає команду: вакансія

Що кажуть у Цитрус

В компанії факт конфлікту не спростовують, але запевняють, що магазин працює в штатному режимі.

До речі, попри заяви Зінченка про рейдерське захоплення бізнесу, компанія, що управляє мережею Цитрус, досі належить обом засновникам 50% на 50%.