Якщо ви не маєте часу на те, щоб дограти гру або вона банально вам набридла, компанія Sony вигадала для вас оригінальне рішення. В цій ситуації зможе допомогти штучний інтелект.

Цікаво Камери на 200 мегапікселів уже скоро: яка компанія покаже їх першою

Як працює алгоритм

Нейромережа стежить за стилем гри конкретної людини та переймає його. Надалі навчена таким чином мережа зможе продовжити гру замість вас і навіть завершити її.

Водночас технологія Sony передбачає робити відмітки про проходження різних етапів гри штучним інтелектом. Згодом людина може пройти саме ці етапи для отримання, наприклад, особливих бонусів, які будуть доступні тільки при проходженні гри живим гравцем, а не ботом.

Технологія має особливо гарні перспективи для любителів онлайнових комп'ютерних ігор. Такі ігри часто передбачають різноманітні рутинні дії, прокачування, збір ресурсів. Усе це компанія пропонує перекласти на штучний інтелект.

Разом з тим розробка може й нести певні загрози. Адже її можуть використовувати й недобросовісні гравці. Перекладаючи роботу на машину, яка має швидші реакції та зарання сплановані алгоритми дій, вони отримають перевагу над звичайними гравцями.