Як пише ilenta.com, наразі представники компанії заявляють, що не отримували жодних повідомлень з боку США про внесення її в чорний список.

Hikvision спеціалізується на випуску камер спостереження.

Читайте також: Що буде з пристроями Huawei на базі Android: відповіді на найпоширеніші питання

Якщо рішення таки ухвалять, то американським компаніям доведеться отримувати спеціальні дозволи уряду аби отримувати обладнання Hikvision.

Тим часом у Hikvision кажуть, що мікросхеми, які використовує Hikvision, є абсолютно звичайні і більшість постачальників базуються у Китаї, і лише невелика частина у США. Тож суттєво на бізнес виробника санкції вплинути не мають.

Що відомо про Hikvision? Це один із найбільших у світі постачальників продуктів відеоспостереження і готових рішень з відеоспостереження. Компанія створена у 2001 році. Зараз у компанії працюють 13 тисяч співробітників. Hikvision входить у Топ-3 найкращі компанії у сфері безпеки в рейтингу Security 50 журналу A & S.

Скандал із Huawei. США звинуватили китайського виробника у технічному шпигунстві і у зборі конфіденційних даних за допомогою свого обладнання. Тож Міністерство торгівлі США внесло китайську компанію Huawei у чорний список через загрозу національній безпеці.

Згодом компанія Google вирішила припинити співпрацю з Huawei, зокрема у сфері співпраці щодо операційної системи Android. Це дуже похитнуло позиції Huawei, адже альтернативної ОС виробник наразі немає.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно