Про це повідомляє Androidinsider.

Читайте також: Google Pay в Україні: підтримку сервісу отримали ще 7 банків

Модератори App Store пояснили відмову в публікації надмірною схожістю можливостей додатка з функцією Animoji в iPhone X. На їхню думку, Chudo може ввести користувачів в оману через помилкову асоціацію з продукцією Apple. Метою розробників було надання власникам iPhone 5S і вище можливості користуватися ексклюзивною функцією нових моделей.

На щастя, додаток успішно з'явився в каталозі Google Play. Для його роботи не потрібна камера з датчиком глибини – за накладення міміки на 3D-моделі більше 30 персонажів відповідає нейромережа. Для її навчання використовувалася база з 15 тисяч осіб різного віку, статі та раси. Створені емодзі можна відправляти через месенджери.

В Google Play з'явився свій додаток зі створення анімованих емодзі
В Google Play з'явився свій додаток зі створення анімованих емодзі

Незважаючи на помірні вимоги, додаток працює не на всіх пристроях. Його працездатність гарантована на Samsung Galaxy S8 і S9, Huawei Mate 9 і Mate 10, Honor Play, Google Pixel, OnePlus 5, OnePlus 6, Nokia 8 та інших смартфонах вартість, яких вище середньої.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно