Дві власниці Tesla влаштували акцію протесту з приводу, на їхню думку, смертельно небезпечної гальмівної системи. Відбулося все біля стенду Tesla на Шанхайській Міжнародній виставці автомобілів і автомобільних технологій, яка проходить цього тижня.

Цікаво Буде ще смачніше: дослідники придумали новий спосіб пошуку ідеальних смакових комбінацій

Чому автомобілі Tesla викликали невдоволення

Судячи з розповідей очевидців, протестувальниці висловлювали невдоволення низькою якістю куплених ними автомобілів Tesla.

Одна жінка вилізла на дах виставкового автомобіля Tesla і почала розповідати про те, що гальмівна система її автомобіля виявилася ненадійною і що Tesla підвела її. Незабаром охоронці зняли її з автомобіля. Обидві жінки були одягнені в білі футболки з написом "несправність гальмівної системи Tesla" і логотипом самої компанії-виробника електромобілів.

Як відбувався протест: відео

У поліції повідомили, що жінку доставили в місцевий відділок для допиту. Стенд Tesla пізніше оточили десятеро охоронців.

Інцидент є не першим протестом проти несправних деталей автомобіля Tesla, особливо гальмівної системи. У березні власник автомобіля в Чженчжоу, провінція Хенань, Центральний Китай, надрукував на своїй машині Tesla напис "несправність гальмівної системи Tesla", протестуючи перед місцевим магазином Tesla, неодноразово повторюючи, що несправні гальма мало не вбили його сім'ю.

Джерело додає, що в Китаї було відкликано кілька автомобілів через їх низьку якість. Крім того, китайські користувачі скаржилися на раптову втрату контролю під час руху дорогою.

Реакція Tesla

Публічне вираження протесту привернуло громадську увагу, і представництву Tesla довелося зробити заяву. У відповідь на емоційний флешмоб активістки на офіційній сторінці компанії в одній з популярних соціальних мереж з'явилося звернення, в якому компанія принесла вибачення і пообіцяла створити в Китаї відділ по роботі з клієнтами. Tesla висловила готовність підкорятися рішенням влади, поважати думку споживачів і співпрацювати з усіма державними органами КНР.