Оновлена версія ОС забезпечує зручність у користуванні та розширює можливості розумних пристроїв завдяки поліпшеній взаємодії, незалежному підключенню та універсальності.

До теми HD-звук та смарт-приглушення шуму: Huawei презентувала нові TWS-навушники FreeBuds 4

Окрім функцій моніторингу здоров'я та тренувань, а також надтривалого часу автономної роботи, годинники лінійки Huawei Watch 3 відтепер можуть вимірювати температуру шкіри. А завдяки новим опціям, серед яких моніторинг миття рук і детектор падіння, гаджет допоможе користувачам стежити за перебігом тренувань та станом здоров’я за допомогою науково обґрунтованих рішень.

Класичний стиль, футуристичні можливості

Лінійка Huawei Watch 3 – це візуальне втілення балансу між зовнішнім виглядом традиційних і розумних годинників.

 • Полірований корпус Huawei Watch 3 із нержавіючої сталі доповнений заокругленим 3D-склом і великим яскравим дисплеєм.
 • Продукти лінійки Huawei Watch 3 – це перші смарт-годинники Huawei із коліщатком з тактильним відгуком.
 • Завдяки точному розпізнаванню руху пальців користувачі можуть збільшувати і зменшувати зображення й акуратно переміщатися в меню.
 • А операційна система HarmonyOS пропонує повністю оновлений інтерфейс зі списком додатків у вигляді сітки, що доповнює зручність та інтуїтивність взаємодії із коліщатком.

Годинники лінійки Huawei Watch 3 дебютують із широким вибором циферблатів і ремінців, що розширює можливості персоналізації ґаджета. З інноваційними темами, які включають ігри та короткі відео, а також ремінцями з фтореластомеру та шкіри легко підібрати ідеальний аксесуар під будь-який образ.

Huawei
Нові смарт-годинники Huawei вже в Україні / Фото Huawei

Незалежний інтелект і продуктивність смартфона

Пристрої лінійки Huawei Watch 3 підтримують автономне підключення. Після активації сервісу eSIM на смартфоні можна використовувати той самий номер телефону і на Huawei Watch 3, тобто користуватися тим же пакетом мобільних послуг.

Розумні годинники лінійки Huawei Watch 3 постачаються з попередньо встановленим магазином додатків AppGallery, де користувачі зможуть знайти та завантажити улюблені сервіси.

Наразі вже можна завантажити наступні додатки:

 • Emirates;
 • Home Workout;
 • Radioline;
 • Fitify;
 • SofaScore;
 • Fotmob;
 • RainViewer – перший додаток від українського розробника.

Ультратривала робота батареї для цілодобового моніторингу здоров'я

Пристрої лінійки Huawei Watch 3 – це професійні фітнес-асистенти, що пропонують більш ніж 100 режимів тренувань. До того ж вони точно вимірюють температуру шкіри, виявляють падіння і в разі потреби надсилають сигнал SOS.

Нові смарт-годинники пропонують комплексний захист приватних даних користувача й вимагають згоди на введення й обробку будь-якої інформації. Шифрування HTTPS захищає дані під час передачі.

Huawei Watch 3 Pro вирізняється своєю автономною роботою. Він підтримує 5 днів автономної роботи в смарт-режимі (smart mode) та 21 день у режимі ультратривалої роботи (ultra-long battery life mode). Щодо Huawei Watch 3, то він працює без підзаряджання 3 дні у смарт-режимі та 14 днів у режимі ультратривалої роботи.

Смарт-годинники Huawei
Huawei пропонує кілька версій пристроїв лінійки Huawei Watch 3 / Фото Huawei

Не пропустіть HarmonyOS вперше встановили на бензиновий автомобіль

Ціни та доступність

Huawei Watch 3 доступний у версії Active, натомість Huawei Watch 3 Pro – у Classic. В Україні смарт-годинники серії Huawei Watch 3 доступні за рекомендованою ціною Watch 3 – 12 999 гривень, Watch 3 Pro – 14 999 гривень.