Про це повідомляє Digital Trends.

Читайте також: Samsung представила оновлену гарнітуру віртуальної реальності HMD Odyssey+

Примітно, що компанія також працює над створенням смартфона зі складним дисплеєм Samsung Galaxy X. Його презентація вже ось-ось відбудеться. За останніми даними, подія відбудеться 7 листопада на конференції Samsung Developer Conference.

За словами віце-президента Samsung з маркетингу Лі Міна, компанія працює не тільки над створенням складного смартфона, але і над "гнучким" ноутбуком. За його словами, дисплей ноутбука буде не тільки складатися, але і надавати новий користувальницький досвід.

Samsung Galaxy X
Прототип складного смартфона Samsung Galaxy X

Зокрема, йдеться про можливість зменшити конструкцію в розмірах і взяти ноутбук з собою в будь-яке місце. Також передбачається, що в розкладеному вигляді дисплей дозволить в повній мірі насолоджуватися фільмами і зручно працювати з додатками.

Читайте також: Samsung представила ретро-ноутбук Notebook Flash: відео

Про те, що гнучкі дисплеї краще використовувати на планшетах і ноутбуках, а не в смартфонах, говорили і представники LG Display. На їхню думку, смартфони занадто часто беруться в руки, і часте відкриття і закриття гнучких дисплеїв здатне швидко зламати смартфони. А ноутбуки та планшети використовуються набагато рідше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно