Особливості. Як повідомляється на офіційному сайті Lets Go Digital, користувачі зможуть надавати ґаджету форму кільця, що дасть змогу надягати його на руку.

Читайте також: MWC-2019: революційні смартфони, які представили на виставці

При необхідності власники зможуть розпрямити апарат, трансформувавши його в смартфон-моноблок з витягнутим дисплеєм. Застосування досить вузького екрана забезпечить можливість комфортного управління за допомогою однієї руки.

Деякі характеристики. На основі патентної документації співробітники Lets Go Digital створили якісні рендери незвичайного стільникового апарату. Видно, що він оснащений дактилоскопічним сканером, вбудованим під дисплей і подвійною основною камерою.

У бічних частинах корпусу можна помітити фізичні кнопки управління, знизу – порт USB. Над екраном розташовуються «вічка» фронтальної камери і датчиків.

Дата виходу. Про терміни можливої ​​появи комерційної версії смартфона Samsung з описаною конструкцією поки, на жаль, нічого не повідомляється.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно