Як повідомляє AndroidHeadlines, в 2019 році Samsung планує випустити як мінімум шість апаратів топового рівня. Це вже анонсовані Galaxy S10e, Galaxy S10 та Galaxy S10 +, модифікація Galaxy S10 з підтримкою 5G, а також пристрої Galaxy Fold і Galaxy Note 10.

Читайте також: Смартфони Samsung Galaxy S10 надійшли у продаж в Україні: ціни

Ймовірна ціна новинки. Тепер стало відомо, що південнокорейський гігант також може анонсувати порівняно недорогий смартфон на платформі Snapdragon 855. Стверджується, що вартість цього апарату виявиться нижче ціни Samsung Galaxy S10e, яка пропонується за 749 доларів (24 999 гривень в Україні).

Дизайн смартфона Samsung Galaxy S10 +
Дизайн смартфона Samsung Galaxy S10 + / Фото: Техно 24

Особливості. З метою зниження вартості Samsung може застосувати менш якісні матеріали в конструкції корпусу, а також встановить більш дешевий екран. Крім того, новинка може отримати традиційну одинарну камеру замість подвійного блоку, як у Samsung Galaxy S10e.

Також висловлюються припущення, що проектований смартфон поповнить сімейство апаратів Galaxy A. Втім, сама компанія Samsung дану інформацію поки ніяк не коментує.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно