BESPOKE дарує більше можливостей для самовираження, допомагаючи облаштувати оселю, в якій кожна деталь, навіть холодильник, підкреслюватиме стиль своїх власників. І тепер, коли Samsung Electronics розширює застосування цієї концепції для більшої частини техніки для дому, компанія запрошує дизайнерів та архітекторів дослідити її потенціал, взявши участь у спеціальній номінації щорічного конкурсу "Інтер’єр року" – "Найкращий інтер’єр з BESPOKE".

Цікаво Як парова шафа Samsung AirDresser дає можливість ефективніше доглядати за одягом

Детальніше про конкурс "Інтер'єр року"

Всеукраїнський архітектурний конкурс "Інтер’єр року" протягом більш як десятиліття відкриває талановитих архітекторів і дизайнерів у найбільш різноманітних напрямах – від інтер’єру будівель і квартир до дизайну окремих предметів. І цього року в рамках спеціальної номінації від Samsung учасникам пропонується створити інтер’єр, фішкою якого буде холодильник BESPOKE.

З часу свого запуску холодильники BESPOKE здійснили справжню революцію на ринку, надавши бездоганне рішення з унікальними можливостями. Окрім передових технологій Samsung, що забезпечує оптимальне та ефективне зберігання їжі, BESPOKE пропонує вибір зі змінних панелей у різних кольорах, а також різні конфігурації.

Оновили вдома декор чи збільшилася сім’я, а тому більше не влаштовують ані колір, ані розмір холодильника? Купувати новий не доведеться – вистачить просто замінити зовнішні панелі чи доставити потрібний модуль, що додасть необхідного простору.

BESPOKE
Bespoke доступні в широкій палітрі кольорів для будь-якого інтер'єру / Фото Samsung

BESPOKE кидає виклик звичним уявленням про побутову техніку й робить це дуже успішно. Samsung вдалося продемонструвати, що холодильники не обов’язково мають бути просто функціональними бездушними машинами – вони можуть бути яскравими й приємними на вигляд, а ще трансформуватися, підлаштовуючись до смаків чи потреб своїх власників. І перед конкурсантами постане особливе завдання: зобразити й передати ці властивості BESPOKE.