Яку сферу обрати, щоб мати змогу працювати на фрілансі – про це розповіли у порталі freelancehunt.com. Там вибрали 10 перспективних професій, що дають змогу працювати, як фрілансер (експерти враховували показники 2019 року).

До теми: Кого шукають роботодавці: найзатребуваніші мови програмування

  • Програмісти

Ці фахівці є одними з найбільш затребуваних і найбільш високооплачуваних в Україні. Аби залучити хорошого спеціаліста, йому пропонують чимало "спокусливих" переваг, зокрема й віддалену роботу та гнучкий графік. Програмісти-фрілансери працюють над розробкою мобільних додатків, обслуговуванням інтернет-магазинів, версткою веб-сторінок, супроводом сайтів. Загальна кількість проєктів в цій категорії перевищила 100 тисяч.

  • Дизайнери

Ці фахівці займають друге місце у списку найбільш затребуваних фріланс-фахівців. Замовники шукають дизайнерів сайтів та фахівців з поліграфічного дизайну. Конкурують з ними і проекти зі створення логотипів, банерів та ілюстрацій.

  • Копірайтери

Як показує статистика, їхні послуги є вдвічі менш затребуваними, ніж дизайнерів і в чотири рази, порівняно з програмістами. Однак, це все ж хороша нагода працювати як фрілансер. Цим фахівцям пропонують написання статей, рекламних текстів, а також рерайт.

До теми: Зарплата тестувальника в Україні: скільки заробили QA Engineers у грудні 2019

  • SEO-фахівці

У цих фахівців замовляють послуги щодо просування сайтів в інтернеті.

  • SMM-менеджери

Майже така ж кількість проєктів і замовлень, як і в SEO-шників. Тут замовляють просування в соцмережах, налаштування таргетованої реклами тощо.

10 найбільш затребуваних професій у фрілансі

10 найбільш затребуваних професій для фрілансу

Інша 5 у рейтингу фрілансерів виглядає таким чином:

  1. Перекладачі
  2. Відео/аудіо монтажери
  3. Контент-менеджери
  4. PPC-спеціалісти
  5. Системні адміністратори

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно