Для цього провели презентацію у Південній Кореї. Вже найближчим часом новинка надійде продаж. Інформація про LG Signature OLED TV R також розміщена на офіційному сайті.

Цікаво LG запатентувала смартфон-рулон зі стилусом

У низці місцевих магазинів новинка надійде у продаж вже найближчим часом.

Особливості революційного телевізора LG

Виробник запевняє, що термін служби гнучкого OLED-дисплея пристрою, який повністю розгортається за 15 секунд, становить до 50 000 циклів розгортання. Іншими словами, при 10 ввімкненнях і вимкненнях в день матриця TV прослужить до 13 років.


LG вперше показала робочу версію рулонного телевізора на конференції CES 2019 / Фото LG

Крім рулонної конструкції, особливістю 65-дюймової моделі стала інтегрована акустична система потужністю 100 Вт з підтримкою Dolby Atmos. Новинка також сумісна з технологією потокової трансляції AirPlay 2 і може працювати в режимі line mode, при активації якого з боксу висувається лише частина дисплея для відображення погоди, поточного часу, новин та іншої корисної інформації.

У низці місцевих магазинів новинка надійду к продаж вже найближчим часом.

До теми Історичний максимум: продажі телевізорів рекордно зросли

Ціна

Вартість LG Signature OLED TV R просто жахає – 87 тисяч доларів (майже 2,5 мільйона гривень). При цьому раніше виробник називав рекомендовану вартість – 85 тисяч доларів. Але між такими сумами 2 тисячі доларів різниці виглядають, як копійки.

Доступні чотири варіанти кольору:

  • чорний,
  • сірий,
  • синій,
  • коричневий.