Як повідомляє PCGamesN, на заході був представлений новий трейлер майбутньої гоночної аркади Team Sonic Racing, яку планують випустити на Nintendo Switch, ПК, PlayStation 4 і Xbox One вже 21 травня.

Читайте також: Stadia: Google презентував власний стрімінговий сервіс

Тизер запропонував поглянути на нові можливості налаштування зовнішнього вигляду героя і трохи на саму гру в дії. Налаштувати можна практично все, що стосується транспортного засобу, від управління і захисту до прискорення і забарвлення – навіть звук.

Трейлер гри Team Sonic Racing – дивіться відео

Але і це ще не все. Незважаючи на те, що на презентації майже нічого не розповіли про майбутній фільм про їжачка Соніка, учасники розкрили деякі деталі щодо серії анімованих короткометражок, які будуть супроводжувати запуск гри.

Хто такий їжачок Сонік? Це головний герой серії ігор, мультфільмів та коміксів. Він представляє собою атропоморфного їжака синього кольору. Його створили художником Наото Осімою, програмістом Юдзі Накою і дизайнером Хірокадзу Ясухару. Своє ім'я Сонік отримав за здатність бігати на надзвукових швидкостях (англ. Sonic – "звуковий", "зі швидкістю звуку").

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно