Що сталося

До теми: Ілон Маск планує запустити гру "Відьмак" на електрокарах Tesla

Портал GRYOnline.pl повідомив, що у видавництві вже пройшла хвиля скорочень.

Передбачається, що CD Projekt підготувала масу рекламних матеріалів, але через перенесення релізу вони стали непридатні, і компанія зазнала збитків. У коментарі для PolskiGamedev.pl представники організації заявили, наразі розглядають шляхи вирішення ситуації.

Що буде з грою, якщо компанія закриється

CD Projekt виступає партнером більшої компанії – CD Projekt RED, а також видавцем Cyberpunk 2077 і багатьох інших ігор на території Польщі. Хто стане новим дистриб'ютором, якщо компанія закриється, невідомо.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Розробники довгоочікуваної RPG оголосили, що компанія в будь-якому випадку виконає зобов'язання за попереднім замовленням, і побічно підтвердили інформацію про проблеми в CD Projekt.

Нагадаємо, же в жовтні 2018 року ходили чутки, що CD Projekt на межі банкрутства. Тоді польська редакція Business Insider випустила великий аналітичний матеріал, в якому детально описала, що загрожує студії. Схоже, побоювання таки справдилися.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно