Як повідомляє WCCFTech, до Intel приєднався один з високопоставлених керівників компанії NVIDIA – Том Петерсен, який займав протягом останніх 14 років пост директора з технічного маркетингу.

Читайте також: Intel вперше показала дискретні відеокарти власного виробництва: фото

Кар'єра Тома Петерсена. До цього Петерсен встиг попрацювати над процесорами з мікроархітектури PowerPC в IBM і Motorola, а також займався розробкою вбудованих CPU в компанії SiByte, яка лише через два роки після заснування була придбана корпорацією Broadcom.

Слід зазначити, що незважаючи на пов'язану з маркетингом посаду, Петерсен брав участь в роботі над технологією NVIDIA G-Sync, а також володіє півсотнею патентів з галузі технологій.

Нова посада. Якщо говорити про нове місце роботи Тома, він приєднається до відділу Game Experience Team у складі графічного підрозділу Intel.

Демонстрація відеокарт Intel Xe – дивіться відео

Коли Intel представить дискретні відеокарти? Нагадаємо, що на ринок дискретних відеокарт "синій гігант" планує вийти вже в наступному році.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно