Розробки

Робота понад 55 годин на тиждень викликає сотні тисяч смертей щорічно: дослідження
18 трав
18:04
Після початку пандемії коронавірусу тривалість робочого тижня зросла приблизно на 10%. Дослідники заявляють, що на самоізолції люди почали довше залишатись на роботі в неробочий час. Це негативно впливає на їхнє здоров'я.
Створили електронний пристрій рекордно малих розмірів, який можна вживити звичайним шприцом
13 трав
08:03
Нова однокристальна електронна схема рекордно малих розмірів дозволяє отримувати дані про температуру тіла шляхом ультразвукового бездротового зв'язку. При цьому уся система настільки мініатюрна, що її можна ін'єктувати медичним шприцом.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.