Що відомо про зміну власників компанії? Про такий розвиток подій виданню "Ліга.Tech" повідомила держуповноважена Антимонопольного комітету Марія Процишен.

Читайте також: Онлайн-магазин Rozetka змінив політику видачі товарів: що про це відомо

Чиновниця підтвердила, що в АМКУ надійшла заявка на концентрацію Vodafone Ukraine від компанії Bakcell (Баку). Окрім того, раніше в мережі вже з'являлася інформація, що українською компанією зацікавився інший гравець з Азербайджану – Azercell. Однак пізніше в Azercell спростували цю інформацію.

Наразі в компанії Vodafone Ukraine не коментують інформацію про зміну власника.

Що відомо про Bakcell? Це оператор мобільного зв'язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Компанія заснована в 1994 році і була спільним підприємством уряду і приватної ізраїльської компанії GTIB. Наразі у відкритих джерелах немає точних відомостей, хто є основним власником Bakcell.

Мережа Bakcell, що складається з понад 7,5 тисяч базових станцій, охоплює 93% території (за винятком окупованих територій) і 99% населення Азербайджану. Компанія обслуговує понад 3 мільйона осіб.

Що відомо про Vodafone Ukraine? Натомість Vodafone Ukraine обслуговує 19,7 мільйона ​​абонентів. Компанія входить до групи МТС (через дві проміжні юридичні особи – люксембурзьку Allegretto Holding S.a.r.l. та нідерландську Preludium B.V.), в якій мажоритарним акціонером є російський бізнесмен Володимир Євтушенков.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно