Про це повідомляє Rockstar Games.

"Артуру Моргану та іншим бандитам зі зграї Ван дер Лінді доведеться брати участь у крадіжках, пограбуваннях і перестрілках в самому серці Америки, на непривітній землі, де кожен день – це боротьба за виживання", – так описують сюжет гри розробники.

Читайте також: Sony може продавати PlayStation 5 майже за собівартістю, але на гравців чекає "сюрприз"

Дія гри розгорнеться в 1899 році, коли епоха Дикого Заходу вже добігає кінця. Служителі закону полюють на залишки банд, а тих, хто не бажає здаватися, вбивають. Банду Моргана переслідують федеральні агенти та кращі в країні мисливці за головами, але дбати доводиться не тільки про них – групу підручних Датча ван дер Лінде також розривають внутрішні протиріччя.

Артуру належить вибрати, що для нього важливіше: його власні ідеали або ж вірність людям, які його виростили,
– додає Rockstar.

Гра вийде на PlayStation 4 та Xbox One, при цьому на консолі Sony гравців чекає якийсь ексклюзивний контент в мультиплеєрі.

Системні вимоги до Red Dead Redemption 2:

Нажаль, гру не анонсували на PC. Проте те саме було і з GTA 5, коли весь світ із завмиранням серця читав список платформ і бачив тільки консолі. Але ж гра потім все-таки вийшла на комп'ютерах, та ще й з поліпшеною графікою.

Повертаючись до системних вимог Red Dead Redemption 2, не можна не згадати знову про движку RAGE (Rockstar Advanced Game Engine), який супроводжує гри Rockstar починаючи з GTA 4. Він буде і в RDR 2, а якщо врахувати можливості приставок PlayStation 4 та Xbox One, то можна з великою впевненістю стверджувати, що якщо RDR 2 вийде на PC, то вимоги її будуть трохи вище, ніж у GTA 5. Приблизно на 20-30%, не вище, так як на тих же консолях GTA 5 видає 30 кадрів в секунду , і перестрибнути технологічний ліміт просто неможливо.

Читайте також: Гра Frostpunk надійшла у продаж: мінімальні вимоги і трейлер

Знову ж таки, якщо мова йде про вихід на PC, то він відбудеться не раніше, ніж через рік, після консольного релізу, тобто у девелоперів буде купа часу на доведення движка та роботу над оптимізацією.

Трейлер нової гри Red Dead Redemption 2 від Rockstar Games – дивіться відео