Сюй Чжіцзюнь також розповів, що Huawei в автомобільній сфері стане постачальником компонентів у сфері інтелектуальних транспортних мереж, що поступово буде нарощувати позиції.

Важливо В Китаї загорівся електромобіль під час зарядки

Він наголосив, Huawei не планує створювати свої автомобілі, а тільки прагне допомогти автомобільним компаніям випускати просунуті машини.

Вражаюче відео автопілота

Після цього один з блогерів у китайській соціальній мережі Weibo опублікував відео роботи автопілота Huawei.

"Це демонстрація безпілотного водіння в електромобілі Arcfox Polar Fox Alpha S, який оснащений інтелектуальною системою водіння Huawei. Можна бачити, що автопілот Alpha S перебуває у високому ступені готовності, працює відмінно навіть на складних ділянках дороги", – додав блогер.

Робота автопілота від Huawei: дивіться відео

До речі, під час щорічної конференції з аналітиками Сюй Чжіцзюнь оголосив, що три автомобільні компанії уклали партнерські угоди з Huawei: BAIC New Energy, Chongqing Changan Automobile і Guangzhou Automobile. Вони повинні презентувати автомобільну марку і представити автомобіль Arcfox Polar Fox Alpha S.

Це авто може бути доступним у різних варіантах, зокрема найбільш просунуту версію з інтелектуальною платформою Huawei HI Smart Car і операційною системою HarmonyOS.