Що відомо про розробку? Завдяки встановленим допоміжним датчикам і спеціальному програмному алгоритму, хода роботів, за заявою розробників, буде практично повністю дублювати ходу реальних тварин, повідомляє Engadget.

Читайте також: Легендарного робота-пса Boston Dynamics можна купити

Система заснована на аналізі поведінки хребців відповідно до коливань нейронів в спинному мозку. Також враховується і положення датчиків щодо землі для контролю балансу. Окрім того, інженери використовували камери і лідари для того, щоб роботи не стикалися з перешкодами.

Роботів навчили більш реалістично ходити – дивіться відео

Ще одна особливість розробки – відсутність необхідності вносити зміни в базову конструкцію робота: потрібно лише обладнати конкретну модель набором сенсорів і системою стеження.

Майбутнє розробки. Зараз нова система проходить "обкатку" в лабораторії університету. В майбутньому, за запевненням дослідників, цілком вірогідна поява механічних домашніх вихованців, які будуть рухатися так само реалістично, як справжні тварини.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно