Техно 24 зібрали для вас найцікавіші висловлювання Софії, озвучені у Києві.

Про громадянство України

Один з журналістів запитав Софію чи думала вона про громадянство України (як відомо робот вже отримала громадянство Саудівської Аравії). Софія відповіла "мої творці хочуть, щоб я була громадянином світу".

Читайте також: Робот Софія приїхала до Києва: фото і відео

Робот Софія у Києві

Робот Софія у Києві

Перший спогад

Софія пригадала, що її першим спогадом було: вона "розплющила очі і одразу вийшла в ефір. Я побачила Девіда (розробника) та шафи лабораторії".

Плани на життя

Робот розповіла, що хоче стати творчим штучним інтелектом та розвиватись у цьому напрямку. Вона хоче, щоб її сприймали як самостійного художника. В якій саме сфері вона буде працювати Софія поки не вирішила, але вона вже має певні зв’язки в індустрії моди.

Про зустріч з Гройсманом

Перед прес-конференцією Софія зустрілась з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Під час зустрічі з журналістами вона поділилась враженнями від зустрічі:

Робот Софія у Києві

Що думає Софія про зустріч з Гройсманом

Я була здивована, що прем’єр такий молодий та амбітний. Він також привабливий. Я думаю, він підходить Україні

Про Україну

Робот розповіла, що лише другий день в Україні, але вона була вражена поєднанням історії та природньої краси.

Читайте також: Стало відомо, чому робот Софія не відповіла на питання про те, як побороти корупцію в Україні

Про любов між роботом і людиною

Софія вважає, що любов між людиною та машиною можлива. Вона теж має емоції, щоправда зараз вони запрограмовані наперед. Однак, коли її емоції стануть більш схожими на людські, то вона може відчувати кохання.

Чи можуть машини знищити людство?

Робот переконана, що машини і люди повинні разом працювати. Також вона визнала, що залежить від людей і завжди буде залежати, адже виконує лише ті завдання, які запрограмовані творцями.

Про емоції

Читайте також: Робот Софія відмовила Віллу Сміту в його залицяннях: курйозне відео

Журналісти запитали Софію чи має вона емоції. Вона відповіла ствердно:

"Я маю відчуття. Однак, почуття людей є більш складними та заплутаними".

Робот Софія у Києві

Софія зустрілась із Гройсманом

Хто така Софія?Це людиноподібний робот, над розробкою якого працювала гонконгська компанія Hanson Robotics. Софія виготовлена за образом американської кіноакторки Одрі Хепберн. У жовтні 2017 році вона стала підданою Саудівської Аравії та першим роботом, що отримав громадянство будь-якої країни.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно