Творці Solo 8 вважають, що на базі їх розробки інші команди зможуть створити ще більше видів чотириногих роботів, розповідає slashgear.

Якщо пропустили Робопес Spot надійшов у вільний продаж — ціна поки кусається

Як виглядає і що може Solo 8

Зовні Solo 8, створений інженерами Нью-Йоркського університету (США) та Інституту інтелектуальних систем ім. Макса Планка (Німеччина), має явні подібності з творінням Boston Dynamics. Звичайно, виглядає цей робот трохи простіше, та й голови у нього немає, але ось у своїх здібностях він нічим не поступається знаменитому Spot, щонайменше точно не в акробатиці.

У відео нижче показано, як Solo 8 справляється з перешкодами, утримує рівновагу і навіть стрибає. Ще ж і надто, якщо він перевертається на спину, роботу досить просто вивернути ноги у зворотну сторону, щоб встати і продовжити рух. При цьому вага механізму лише дещо перевищує 2 кілограми.

Відео демонструє можливості Solo 8:

Цікаво "Нова Пошта" тестує роботизовані візки для перевезення вантажів – відео

Ціна

Точна ціна виробництва Solo 8 не розкривається, проте більшість його компонентів можуть бути роздруковані за допомогою 3D-принтера. Важливо й те, що файли самих деталей поширюються за через ліцензію з відкритим вихідним кодом. Конструкція робота також передбачає простоту його перепрограмування в залежності від поставлених завдань.