AR-режим. Ще в лютому Google почала тестування AR-режиму в "Картах", щоб полегшити користувачам орієнтування на місцевості, повідомляє "Інформатор Tech".

Читайте також: Голосовим помічником Google Assistant можна буде управляти без голосу

Як це працює? Незважаючи на те, що це все ще бета-версія, працює вона стабільно і справно. Запустити режим простіше простого: досить вибрати в Google Maps пункт призначення, натиснути "Прокласти маршрут" і потім в лівому нижньому кутку екрану з'явиться іконка переходу в AR-режим.

Після цього залишається тільки слідувати вказівниками які накладаються поверх зображення вулиць через камеру смартфона в реальному часі.


Приклад роботи режиму доповненої реальності в Google Maps


Приклад роботи режиму доповненої реальності в Google Maps

Google рекомендує використовувати смартфон в якості підказки і не дивитися в нього постійно, щоб уникнути зіткнень.

Режим інкогніто. В Google Maps також додали режим інкогніто, при якому програма не буде зберігати дані користувача. Приховування інформації також передбачає, що програма не буде аналізувати цю інформацію для рекомендацій.

Щоб включити режим інкогніто, треба вибрати відповідний режим в налаштуваннях облікового запису. На Android опція запрацює найближчими тижнями, пізніше вона з'явиться й на iOS.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно