Загалом було зібрано понад 13 000 анонімних анкет від спеціалістів, які працюють у 123 українських компаніях. В анкеті учасникам опитування було запропоновано п’ять тверджень щодо їхнього роботодавця, а також п’ять реакцій на ці твердження.

До теми "Найкращий роботодавець 2020": EY провела дослідження привабливості компаній ІТ-галузі

Кожна реакція приносила компанії відповідну кількість балів. Підрахувавши фінальну кількість балів, MC Today презентував рейтинг 100 найкращих роботодавців у трьох категоріях:

 • до 100 співробітників;
 • від 101 до 1000 співробітників;
 • та від 1001 співробітників.

Переможеці у категорії 1000+

 1. Genesis. Це екосистема IT-бізнесів, які розробляють мобільні додатки, медіа, ігри та дошки оголошень. Найвідоміші проекти - Jiji і AmoMedia.
 2. Intellias. Сервісна ІТ-компанія, яка створює технологічні продукти для більш ніж 2 млрд людей. У компанії є офіси в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та представництва по світу.
 3. Eleks. Компанія Eleks створює програмне забезпечення та IT-продукти для обробки даних. Головний офіс у Львові, є філії в Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Співробітники можуть працювати віддалено з будь-якого міста України.
 4. Squad. Це дослідницький центр, в якому працюють розробники та інженери. Вони створюють сучасні системи безпеки для "розумного" будинку. В Україні офіси знаходяться в Києві і Львові. Команда може працювати звідки зручно: з дому, офісу та з-за кордону.
 5. Sigma Software. Компанія займається розробкою програмного забезпечення та ІТ-консалтингом. Офіси є в Харкові, Одесі, Києві, Львові, Дніпрі, Вінниці та Сумах. Фахівці самі вирішують, працювати їм будинку або з офісу.
 6. ZONE3000. Міжнародна IT-компанія, де створюють програмні продукти і займаються їх технічною підтримкою. Офіси є в Харкові, Львові та Дніпрі.
 7. SoftServe. У компанії SoftServe створюють програмне забезпечення. Офіси є в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Рівне, Івано-Франківську, Чернівцях.
 8. DataArt. Міжнародна компанія DataArt створює програмне забезпечення для різних сфер бізнесу. Центри розробки знаходяться в Києві, Харкові, Херсоні, Львові, Одесі та Дніпрі.
 9. N-iX. В N-iX створюють програмне забезпечення для проектів в сферах медіа, фінансів, авіації, енергетики, освіти та медицини. Офіси є в Києві і Львові, а в Дніпрі, Івано-Франківську, Харкові та Вінниці для фахівців орендують коворкінг. Працювати і відпочивати можна і в корпоративній резиденції в Карпатах.

До речі, компанія Intellias, яка посіла друге місце у рейтингу найкращих роботодавців, неодноразово відзначалася різноманітними рейтингами, як кращий роботодавець серед ІТ-компаній України.

 • Так, професіонали назвали Intellias одним з найкращих роботодавців 2020 року за версією опитування від EY.
 • У 2020 році Intellias також став найкращим роботодавцем серед сервісних компаній за версією DOU.ua та найкращим роботодавцем серед усіх ІТ-компаній за версією Forbes Ukraine.
 • Крім того, вже два роки поспіль компанія отримує нагороди у рейтингу "Велопрацедавець року" від UCycle.
 • У 2021 році Intellias втретє увійшов до списку найкращих аутсорсингових компаній світу за результатами рейтингу The Global Outsourcing 100