Роутер від Redmi володіє широким спектром можливостей і може використовуватися в системі розумного дому, розповідає gizmochina.

До теми Представили потужний домашній роутер Huawei B535: ціна в Україні

Особливості Redmi AX5 Wi-Fi 6

Новий маршрутизатор поставляється з чотирма незалежними антенами і підсилювачем, який збільшує рівень сигналу на 4 дБ і збільшує покриття на 50 відсотків. Роутер дозволить завантажити фільм у високій роздільній здатності всього за 8 секунд зі швидкістю 1775 Мбіт/с, що приблизно на 52% швидше, ніж по Wi-Fi 5.

Він також поставляється з підтримкою Mesh Networking і Mixed Networking і може працювати з Wi-Fi 6 маршрутизаторами Xiaomi (Mi Router AX1800 і Mi Router AX3600). Redmi AX5 Wi-Fi 6 оснащений п'ятиядерним процесором корпоративного класу виробництва Qualcomm, виготовленим з використанням 14-нм техпроцесу. Роутер отримав окремий нейронний блок NPU для апаратного прискорення.

Цікаво Huawei випустила кишеньковий мобільний роутер

Ціна

Компанія також підтвердила, що пристрій оптимізовано для підключення 128 пристроїв, включаючи пристрої розумного будинку. Налаштовувати пристрій можна зі смартфона, а коштує ґаджет всього 32 долари (приблизно 860 гривень).