Реліз Red Dead Redemption 2 на PC відбудкеться вже сьогодні, 5 листопада, о 15:00 (за киїсьвим часом).  Щоправда користувачам Steam доведеться ще трохи зачекати: гра добереться до магазину лише в грудні.

Читайте також: Українці зняли трейлер нової гри Ubisoft: відео

За словами розробників, PC-версія Red Dead Redemption 2 отримає покращену картинку, а також чимало додаткових налаштувань графіки. Також розширять контент одиночної кампанії: з'являться нові завдання, види зброї, бандитські укриття та інше.

Окрім того, анонсували й Red Dead Online, де користувачі отримають доступ до всіх оновлень в тому числі і ролей.

Трейлер гри Dead Redemption 2 – дивіться відео

Попереднє замовлення та бонуси. Попереднє замовлення Red Dead Redemption 2 в Rockstar Games Launcher стартувало 9 жовтня. Ті, хто оформили його до 22 жовтня включно, могли отримати безкоштовний апгрейд до Premium Edition, а також дві гри в подарунок на вибір.

Ті, хто оформив попереднє замовлення після 22 жовтня, також могли розраховувати на бонуси, але вже не на всі: вони могли отримати набір для виживання, бойового коня, карту скарбів, додаткові гроші для сюжетного режиму і 50 золотих злитків для Red Dead Online.

Читайте також: Гра Call of Duty Mobile офіційно доступна на iOS та Android

У Epic Games Store, Humble Store, GameStop та інших магазинах попередні замовлення стартували 23 жовтня. Однак, як бонус за попереднє замовлення на сторонніх майданчиках в Rockstar Games обіцяють лише 25 золотих злитків для Red Dead Online.

До того ж PC-версія Red Dead Redemption 2 увійде в бібліотеку Google Stadia вже під час запуску стрімінгового сервісу в листопаді.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно