Власник Twitter-аккаунта Gaming Leaks & Rumors звернув увагу користувачів на те, що в Amazon з'явилася сторінка Red Dead Redemption Remastered. Вона вже видалена, проте згідно викладеної на ній цієї інформації, гра вийде 10 грудня.

Цікаво Epic Games Store роздає Elite Dangerous і The World Next Door безкоштовно й назавжди

Red Dead Redemption Remastered справді може вийти?

Все можливо. Гравці припускають, що Rockstar підготувала анонс для The Game Awards, адже дата релізу ремастера припадає на час проведення щорічної премії. Анонси з релізом відразу ж після шоу не рідкість для ігрової індустрії.

Крім того, в останньому фінансовому звіті Take-Two мовилося про те, що видавництво збирається випускати старі ігри на нових консолях. Словом, ця чутка може дійсно підтвердиться, адже всі передумови для цього є. Неясно лише одне: чи вийде Red Dead Redemption на ПК, чи все ж ремастер призначений лише для Xbox Series X і PlayStation 5?

Red Dead Redemption Remastered на Amazon
Ремастер Red Dead Redemption на сайті Amazon

Інша думка

До речі, є й альтернативна думка: і дата релізу, і цінник ремастера збігаються з такимим ж, як у Cyberpunk 2077, і деякі геймери вважають, що це проста помилка. Так чи інакше, скоро все з'ясується – чекати залишилося менше місяця.