Компанія планує налагодити масове виробництво цих апаратів та відправляти в лікарні США, щоб допомогти у лікуванні ускладнень від коронавірусу, передає cnbc.com.

До теми Уляна Супрун попросила Маска допомогти Україні з апаратами ШВЛ

"Це дуже проста і надійна конструкція, яку ми можемо донести до людей і до лікарень, які найбільше потребують таких пристроїв", – каже керівник проєкту Кевін Загорські.

До речі, Загорські відповідає за виробництво двигунів компанії.

Деталі про пристрій

Нова розробка Virgin Orbit стискає медичні Амбу-мішки, які допомагають пацієнтам з COVID-19 дихати. Апарати доставляють повітря в легені через насос, який розміщений в дихальному каналі. В США критично не вистачає таких пристроїв, через стрімке поширення коронавірусу.

Генеральний директор Virgin Orbit Ден Харт розповів, що у цій розробці компанія співпрацює з Управлінням з контролю за продуктами і ліками FDA. Наразі розробники чекають на погодження свого проєкту.

Зазвичай ми працюємо над ракетними двигунами і системами запуску, які виводять супутники на орбіту. Але через ситуацію з COVID-19 ми звернулися до губернатора Каліфорнії і запитали: Що ми можемо зробити, щоб допомогти?,

– розповів Ден Харт.

Раніше Ілон Маск переобладнав свій закритий завод Gigafactory 2 у штаті Нью-Йорк, де виробляли електромобілі Tesla, під випуск апаратів штучної вентиляції легень

1 квітня Маск заявив, що .безкоштовно роздаватиме ці апарати. І це обладнання має бути негайно доправлене до пацієнтів, які потребують вентиляції легенів. Їх доставлятимуть до лікарень по всьому світу в регіонах доставки Tesla.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно