Запуск стартував о 13:31. Як і 11 жовтня, коли ракета "Союз-ФГ" потрапила в аварію, запуск відбувався із космодрому "Байконур" у Казахстані. Всі бічні блоки ракети успішно відокремилися від центрального блоку. Саме на цьому етапі 11 жовтня стався аварія аналогічної ракети.

Читайте також: NASA обрала компанію з офісом в Україні для вивчення Місяця

На Міжнародну космічну станцію відправились американка Анна МкКейн від NASA, канадець Давид Сент-Жак та росіянин Олег Кононенко. Вони мають замінити команду. У складі якої перебувають Сергій Прокоф’єв, Серена Ауньйон-Чанселлор і капітан Александр Герст.

Що таке МКС?Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС стала спільним проектом між NASA і "Роcкосмосом". Для виконання різноманітних робіт астронавти періодично здійснюють виходи у відкритий космос. Станом на травень 2017 року на рахунку членів МКС 200 виходів у космос загальною тривалістю 1247 годин і 55 хвилин.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно